Šumperk, Hlavní třída 20 Každou neděli v 9:30


English Camp 2016


EMS_Banner_FINAL_ENGLISH KOSTEL Jinak pořádá týdenní English camp v nově vybudovaných roubenkách v podhůří Beskyd (foto a lokaci ubytování najdete zde). Toto místo už máme několikrát vyzkoušené, a proto se na něj rádi vracíme. English camp je jedna z našich nejoblíbenějších aktivit v roce. Camp je pro studenty mezi 15 a 21 lety. Na e-campu 2016 s námi bude skupina asi 15 Američanů z Minnessoty! Justin, Jess, Isaiah, a další…

Camp začne v půlce prázdnin. A to od 30. července do 6. srpna 2016. Ráno začínáme v malých skupinách, kde procvičujeme konverzační angličtinu. Každá skupina je tvořena studenty, kteří jsou v angličtině na stejné úrovni, a jedním nebo dvěma americkými učiteli. Odpoledne jsou plná zábavných aktivit: letních her, točení filmu, hudebního jamu, výšlapů, plavání v nedalekém vodopádu, sportů a uměleckých projektů… Každý si prostě najde to svoje :)

Večer máme campový program. Hrajeme bláznivé hry, zpíváme a tančíme, a pak následují zajímavé diskuse o hlubších životních otázkách z pohledu Bible. Večer většinou ukončíme nějakou zážitkovou noční hrou nebo aktivitou.

Atmosféra campu je plná energie, spousty zábavy a skutečné hloubky. Je to skvělé místo pro rozvíjení konverzačních dovedností v angličtině, seznámení se s novými lidmi a objevování nových pravd v životě.

Kontaktní osoba: Luboš Heider, lubos@kosteljinak.cz, 731 897 793

– PŘIHLÁŠKA ZDE –