KOSTEL Jinak pořádá týdenní English camp.. English camp je jedna z našich nejoblíbenějších aktivit v roce. Camp je pro studenty mezi 15 a 25 lety. Na e-camp 2020 s námi bude skupina asi 15 Američanů z Minnesoty + možná nějací speciální hosté z jiného koutu USA!!

Ráno začínáme v malých skupinách, kde procvičujeme konverzační angličtinu. Každá skupina je tvořena studenty, kteří jsou v angličtině na stejné úrovni, a jedním nebo dvěma americkými učiteli. Odpoledne jsou plná zábavných aktivit: letních her, točení filmu, hudebního jamu, výšlapů, sportů a uměleckých projektů... Každý si prostě najde to svoje 🙂

Večer máme campový program. Hrajeme bláznivé hry, zpíváme a tančíme, a pak následují zajímavé diskuse o hlubších životních otázkách z pohledu Bible. Večer většinou ukončíme nějakou zážitkovou noční hrou nebo aktivitou.

Atmosféra campu je plná energie, spousty zábavy a skutečné hloubky. Je to skvělé místo pro rozvíjení konverzačních dovedností v angličtině, seznámení se s novými lidmi a objevování nových pravd v životě.

Kontaktní osoba: Luboš Heider, lubos@kosteljinak.cz, 731 897 793

Takhle to na campu vypadalo minule

Info

Termín ENGLISH campu 2020 na Švagrově, 18 - 26. 7. 2020

Přihláška je platná po zaplacení částky 3200 Kč a platí pouze pro studenty z okolí Šumperka, Zábřeha a Mohelnice.

Pokyny pro platbu se ti zobrazí na další stránce po potvrzení přihlášky.

V případě jakéhokoliv dotazu neváhej zavolat hlavnímu organizátorovi campu:

Luboš Heider, 731 897 793

English Camp pořádá KOSTEL Jinak pod záštitou Sboru CB Vsetín - Maják

Osobní informace

Bydliště
Další informace

Pokud ti v době English Campu nebude 18 let, zadej jméno, e-mail a telefon na jednoho nebo oba rodičeNa English Camp se pojede společnou dopravu autobusem ze Šumperka. Máš zájem o společnou dopravu?


Ohodnoť úroveň své angličtiny


Prostor pro poznámku k tvé přihlášce


V souladu se zák. č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, a zák. č. 53/2004 Sb. uděluji pořadateli sou­hlas s vedením osobních údajů, které mohou být použity pro vnitřní potřebu pořadatele. Veškeré údaje po skončení akce budou smazány. Souhlasím také s použitím fotografií a videozáznamu při dal­ší propagaci akcí Kostel jinak. Souhlasím také s tím, že na English Campu 2020 nebudu požívat alkoholické nápoje a jiné návykové látky.